Miejsce

Gdzie odbędzie się tegoroczna OSKA? To, że w Poznaniu, to akurat nic nowego. Dokładnym miejscem tej świetlanej imprezy będzie Kampus Morasko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. To zapierające dech w piersiach, porośnięte zieloniutkimi lasami i malachitową trawą miejsce, z pięknymi, żółtymi budynkami wewnątrz tego raju. Jednym z nich jest Wydział Fizyki, w którym to będziemy mieć zaszczyt Was powitać.

Dojechać tu można na wiele sposobów: cyklistów (i masonów) ucieszy prowadząca pod sam wydział ścieżka rowerowa – jeśli natomiast jednoślady Wam nie po drodze, nie martwcie się – równolegle idzie wygodny i kręty chodnik w mysioszarym kolorze.

Jeśli jedziecie komunikacją miejską, polecamy tramwaje linii: 12, 14, 15, 16 jadące w kierunku Os. Sobieskiego, a potem skorzystanie z wyżej opisanej ścieżki. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie możecie przejść tych kilometra – półtora (10-15 min), to wysiądźcie na przystanku Szymanowskiego, a następnie wsiądźcie w autobus 98 (kierunek Kampus UAM) lub 348 (kierunek Przebędowo Pętla). Wysiąść należy na przystanku „UAM kapmus” lub „UAM Wydział Fizyki”. Ogólnie jednak polecamy portal jakdojade.pl – łatwo, szybko i wygodnie.

Osoby zmotoryzowane będą ukontentowane, gdyż parking Wydziału Fizyki jest naprawdę pojemny – jak tu dojechać, najlepiej powie wam nawigacja.
Dokładny adres to: ul. Umultowska 85, 61-614 Poznań.